KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tuschteckning 12101437
nr 1210 1437
Tuschteckning
Oidentifierad Konstnär, 1800-tal, "Lowisa" signerad De Kayser. Motivet: 25x18, beskuren och uppklistrad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 19:50:15
1.000 kr
1.100 kr